CHP MİLLETVEKİLLERİ DÜZCE SOKAKLARINDA  
CHP İstanbul Milletvekili Sn.Mahmut Tanal ve CHP Zonguldak Milletvekili Sn. Deniz Yavuzyılmaz , CHP Düzce İl Başkanı Sn. Haluk Demir ile beraber Düzce merkezde İstanbul Caddesi üzerinde vatandaşlarla ve esnafla görüşmeler yaparak sorunlarını dinledi.
09.06.2020
421
Yazı Boyutu: A- A+

CHP MİLLETVEKİLLERİ DÜZCE SOKAKLARINDA

CHP İstanbul Milletvekili Sn. Mahmut Tanal ve CHP Zonguldak Milletvekili Sn. Deniz Yavuzyılmaz , CHP Düzce İl Başkanı Sn. Haluk Demir ile beraber Düzce merkezde İstanbul Caddesi üzerinde vatandaşlarla ve esnafla  görüşmeler yaparak sorunlarını dinledi.

Düzce ile ilgili her türlü sorunda İlimizi ziyaret ederek çözüm yolları arayan ve adeta Düzce Milletvekili gibi çalışmalarda bulunan Sn. Mahmut Tanal’ a vatandaşın ilgi alakası üst seviyede oldu. Komşu İlimiz CHP Zonguldak Milletvekili Sn. Deniz Yavuzyılmaz da temasta bulunduğu vatandaşların ve esnafın korona salgın sürecine yönelik sorunlarını dinleyerek konuları yetkili makamlara ileterek takipçisi olacaklarının sözünü verdi.

CHP İl Başkanı Sn. Haluk DEMİR’ inde ziyaretler sırasında “CHP olarak komşu il milletvekillerimizin bile Düzce’miz için canla başla çalıştığı bu ortamda partimiz olarak artık Düzce’mizden de CHP’li milletvekilleri çıkartmamızın zamanı gelmiştir” diyerek, vatandaşın sıkıntılarını dinledi.